Naše solárium je díky svým výsledkům proslulé po celé Praze. Jak to, že naše stroje tak perfektně opalují? 

Používáme extrémně výkonná solária, které pro nás vyrobili v Německu a představují to nejlepší na trhu. Je možné, že jste se s podobnými stroji už potkali v jiných studiích, naše jsou však jiné svým vnitřkem.

Ve výbavě mají velmi speciální opalovací trubice, které představují to nejsilnější, co je na evropském trhu vůbec k dispozici. Trubice přitom splňují všechny náročné požadavky a normy EU k tomu, aby bylo opalování úplně bezpečné.


Kvalita opálení také hodně závisí od toho, jak často se opalovací trubice obměňují. Životnost je většinou kolem 800 - 1000 hodin. Pokud je v nějakém studiu nechají svítit déle (v levnějších studiích je častokrát mění např. až po 3000 hodinách), mají jen minimální opalovací efekt a opalovat se v takovém soláriu má asi podobný efekt, jako si zapnout lustr v obýváku a očekávat výsledek.

V Stay Golden proto opalovací trubice měníme za nové několikanásobně častěji, než se standardně dělá. Je to síce pokaždé velmi výrazná investice a majitelé jiných solárii by se při našem tempu už možná chytali za hlavu, nicméně my víme, že díky těmto investicím můžeme zákazníkům nabídnout pokaždé nejvyšší kvalitu opálení, kde jsou vidět výsledky už po první návštěvě.


NAŠE STROJEFitness solárium - proti celulitidě

• Nejenže se krásně opálíte, ale i si v něm skvěle zacvičíte

• Bojuje proti celulitídě, hubnete v něm a posílíte svaly celého těla

• Je vybaveno supervýkonnou vibrační podložkou, kterou si můžete aktivovat bez jakéhokoliv dalšího příplatku po celou dobu opalování

• Ve fitness soláriu se také lépe opálíte. Díky tomu, že v něm cvičíte, tělo se mnohem více prokrvuje, a tím se efekt opálení projeví mnohem intenzivněji

• funkce aqua fresh - vodní paprsek


Cena: 21,90 Kč/min.


MegaSun 5800 - Duhové solárium

Světová novinka poprvé v Praze! Unikátní duhová technologie pro krásné opálení a dobrou náladu

🔴 Červené světlo - produkuje v tělu kolagen - vypíná pleť, vyhlazuje vrásky, bojuje proti akné a striím


🔵 Modré světlo - čistí pleť


🟢 Zelené světlo - pro větší relaxaci a regeneraci pokožky


🟡 Žluté světlo - stejně jako světlo ze slunce, zvyšuje pozitivní energii. Vylučujete zde endorfimy - hormony štěstí a dobré nálady.


Cena: 18,90 Kč/min. 

Ergoline 800 - nejsilnější barva opálení

• Naše vlajková loď pro nejsilnější opálení. Vhodné již pro pokročilé zákazníky s dobrým základem

• silná klimatizace - zvládnete se zde opalovat i 30 minut

• funkce aqua fresh - vodní paprsek

• funkce aroma - zvolte si svou oblíbenou vůni

• opalování ramen

• nastavení intenzity větrání - individuálně pro obličej a tělo

Naše bronzující solárium vám vytvoří opálení, o jakém sníte. Má specialně tvarovanou podložku na ležení, kde se cítite maximálně komfortně. Tento stroj doporučujeme již pro pokročilé zákazníky, kteří mají s opálením zkušenosti, dobrý základ a nespálí se.

Cena: 19,90 Kč/min.

MegaSun 6800 - omlazuje a krásně opálí

• Solárium má speciální kombinaci opalovacích trubic s tzv. omlazujícími trubicemi.

• Infračervené světlo během opalování vytváří v tělu kolagen, a tak kromě toho, že budete krásně opálení, budete mít hezky vypnutou pokožku.

• Omlazující solárium bojuje proti vráskám akné a striím. Opálení jde do krásné bronzové barvy.

Cena: 17,90 Kč/min.Nevíte jaký stroj si máte vybrat? Nechte to na nás. Náš personál vám moc rád poradí se soláriem, které pro vás bude ideální.

Nezapomeňte, že nejsilnější opálení získáte po použití speciální opalovací kosmetiky určené do solária. Pokud žádnou nemáte, zakoupit si u nás můžete krém z velmi široké nabídky z Ameriky. Moc rádi vám poradíme s výběrem.

Pořiďte si permanentku a můžete ušetřit více.

Po opálení káva, osvěžující nápoj nebo zmrzlina zdarma

Nechceme být jen běžné solárium, ale místo, kde zažijete opravdový relax. Po opálení si lehněte s přáteli do lehátka na naší Relax zóně a vychutnáte si úplně zdarma lahodný nápoj nebo zmrzlinu.

A co všechno nabízíme zdarma? Skvělou kávu, domácí limonády, horké maliny a brusinky, milkshaky, točenou zmrzlinu, zmrzlinové poháry, čaje, matcha tea, sodovku a novinkou bude svařák, čaj s rumem a letní alkoholické koktejly, které si u nás můžete dát za 39 Kč.

Reference

Dnes jsem toto solární studio navštívila poprvé a můžu říct, že jsem neskutečně nadšená.😍 Solária jsou úplně nová, nádherné prostředí, zaměstnanci velice ochotní, zkrátka všechno na jedničku s hvězdičkou! 😊Určitě doporučuji všem! 🌟🌟🌟🌟🌟

Lucie

Holky, nejlepší solárko v Praze. Nikde jinde jsem se neopálila jak tady, je vidět, že se o to krásné starají. Už po pár minutách jsem hnědá jak jsem někde nebyla ani po několika návštěvách.

Úžasný personál, který se vším poradí a po každém opálení dostanete zdarma skvělou domácí limonádu nebo kávu. Dá se tady příjemné posedět. Za mě opravdu nejlepší solárko a už nikam jinam nepůjdu. Vzala jsem sem i kolegy z prace a všichni moc spokojeni. Pozdravujeme milou obsluhu. :)

Marina

Nově rekonstruované krásné prostory a moc milý a ochotný asistenti..😌❤ Moje úplně první návštěva solária a už jinam nejdu...😎💋 Všude krásně čisto, se vším vám poradí a kosmetika je 🔝❤💋

Simona

Všechny recenze zákazníků najdete na našem Facebooku ZDE.