NOVÉ BUTOVICE


Pobočka je otevřena i během aktuální rekonstrukce - nově každý den 07:00-23:30
AKCE -50 % na všechna solária při platbě v hotovosti. Akce platí do odvolání.

Máme otevřeno každý den, včetně víkendů nově mezi 07:00-23:30. Platit je možné hotově, kartou, přičemž akceptujeme i staré permanentky z původního solária Ergoline Hůrka a také Kreditové a Zlaté opalovací karty našich klientů z Hloubětína. S jednou opalovací kartou je možné navštěvovat obě pobočky.

NOVINKY:

Od 22. června: Nové ceny - HAPPY HOUR mezi 10:00-18:00

Od 21. června:
 Silnější ventilátor v stojícím soláriu č. 1

Od 20. června: Přidali jsme klimatizaci


Od 15. června
: Nové Duhové solárium a Americké solárium na stání

Od 12. června:
Rozšíření otevírací doba po-ne: 07:00-23:30


Od 8. června: Nové Diamantové solárium s extrémně silnými trubicemi. K dispozici jsou už 4 typy solárií - Turbo, Hybridní, Americké a Diamantové.

Od 7. června: Všechna solária na ležení jsme vybavili kolagenovými trubicemi i kolagenovými reflektory na obličej.

Od 30. května: Ve všech kabinkách a na WC máme nové dveře místo původního provizorního řešení.

Od 25. května: Podobně, jako i na pobočce Hloubětín, jsou již k dispozici některé míchané drinky a káva k opálení zdarma. Nabídka zatím ale ještě není kompletní, profesionální bar teprve připravujeme.


CO NÁS JEŠTĚ ČEKÁ?

Stavíme pult, celé barové zázemí, posezení, rekonstruujeme WC a hodně dalšího. Pokud máte zájem o plný rozsah služeb a vyzkoušet všechny typy našich solárií, doporučujeme zatím navštívit naší centrální pobočku na Hloubětíně.

Pokud vám stačí jen rychlé opálení, hledáte kvalitní solária a nejde vám o další nadstandardní služby, pobočka Nové Butovice je vám již k dispozici. :-)

Těšit se můžete na náš vysmátý personál, který už znáte z Hloubětína. Pokud jste si u nás oblíbili někoho konkrétního, seznam služeb najdete na našem Instagramu.

Plný provoz v Nových Butovicích spustíme až po kompletní rekonstrukci v druhé polovině léta 2022. K s současnému Americkému a Diamantovému soláriu přibude brzy i Duhové solárium na ležení a Americké solárium na stání. Ceník solárií i opalovacích karet bude pak stejný, jako na hlavní pobočce Hloubětín.

Adresa:
Petržílkova 19 - budova ČSOB
Stanice metra B "Hůrka"
+420 774 702 313 (mimo otevírací doby nonstop linka +420 739 848 184) 


Dočasná otevírací doba:
Pondělí-neděle 07:00-23:30. Máme otevřeno i přes svátky.
Po skončení rekonstrukce na konci léta bude i pobočka Nové Butovice otevřena NONSTOP 24 hodin denně, podobně, jako na Hloubětíně.