V Nových Butovicích zatím fungujeme pouze provizorně.

Po dokončení rekonstrukce se můžete těšit na 4 moderní solária, službu barmana a míchané drinky ke každé návštěvě zdarma. Moderní interiér nám navrhuje uznávaný designer Patrik Kotas. 

Nové Butovice fungují zatím pouze v provizorním režimu. K dispozici jsou zatím 3 solária - 1x Americké na ležení a 2x Turbo na stání i na ležení. Stavíme ještě pult, celé barové zázemí, posezení, rekonstruujeme WC a hodně dalšího. Pokud máte zájem o plný rozsah služeb a vyzkoušet všechny typy našich solárií, využijte prosím zatím centrální pobočku Hloubětín.

Přes provizorní podmínky se můžete těšit na náš vysmátý personál, který už znáte z Hloubětína. Pokud jste si u nás oblíbili někoho konkrétního, seznam služeb najdete na našem Instagramu.

Plný provoz v Nových Butovicích spustíme po kompletní rekonstrukci v druhé polovině května 2022. Už teď je k dispozici Americké solárium ležení, po rekonstrukci přibude i na stání, Duhové solárium na ležení a Diamantové solárium na ležení. Ceník solárií i opalovacích karet bude pak stejný, jako na pobočce Hloubětín.

Adresa:
Petržílkova 19 - budova ČSOB
Stanice metra B "Hůrka"
+420 774 702 313 (mimo otevírací doby nonstop linka +420 739 848 184) 


Dočasná otevírací doba:
Pondělí-neděle 10:00-22:00. Máme otevřeno i přes svátky.
Po skončení rekonstrukce bude i pobočka Nové Butovice otevřena NONSTOP 24 hodin denně, podobně, jako na Hloubětíně.

 

Platit je možné hotově, kartou, přičemž akceptujeme i staré permanentky z původního solária Ergoline Hůrka a také Kreditové a Zlaté opalovací karty našich klientů z Hloubětína. S jednou opalovací kartou je možné navštěvovat obě pobočky.