OD SRPNA 2020 NOVÉ TRUBICE VE VŠECH NAŠICH SOLÁRIÍCH

ZLEVŇUJEME CENY SOLÁRIÍ

➡️ Výrazně snižujeme ceny našich solárií. Místo původních 18 Kč teď zaplatíte pouze 12,90 Kč. Nemusíte mít ani permanentku.

➡️ Solária v Praze teď na sezonu hodně zdražují, my jsme se pro vás rozhodli naopak zlevnit až o třetinu. Chceme být totiž i nadále dostupní pro klienty, kterým se vlivem epodemiologických opatření zhoršila finanční situace a musejí se hodně uskromňovat. V tomto nelehkém období bychom tak všem alespoň tímto způsobem rádi podali pomocnou ruku.

➡️ V poměru cena vs. výkon se teď Stay Golden stalo absolutně nejvíc cenově dostupným a kvalitním soláriem v Praze. Cena 12,90 Kč/min. bude platit pravděpodobně celý podzim a je možné, že ji zachováme i na zimu. Platí jak pro klienty s permanentkou, tak i bez ní.

Pořiďte si permanentku a můžete ušetřit ještě více.

Po opálení káva nebo osvěžující nápoj zdarma

Nechceme být jen běžné solárium, ale místo, kde zažijete opravdový relax. Po opálení už nemusíte utíkat do chladného počasí. Sedněte si u nás s přáteli a vychutnejte si lahodný nápoj úplně zadarmo.

A co všechno nabízíme? Skvělou kávu, domácí limonády, čaj z čerstvé máty nebo zázvoru, matcha tea, sodovku a další nápoje. Celkově si u nás můžete vybrat až z 30 horkých i studených nápojů.

Recenze zákazníků

Dnes jsem toto solární studio navštívila poprvé a můžu říct, že jsem neskutečně nadšená.😍 Solária jsou úplně nová, nádherné prostředí, zaměstnanci velice ochotní, zkrátka všechno na jedničku s hvězdičkou! 😊Určitě doporučuji všem! 🌟🌟🌟🌟🌟

Lucie

Holky, nejlepší solárko v Praze. Nikde jinde jsem se neopálila jak tady, je vidět, že se o to krásné starají. Už po pár minutách jsem hnědá jak jsem někde nebyla ani po několika návštěvách.

Úžasný personál, který se vším poradí a po každém opálení dostanete zdarma skvělou domácí limonádu nebo kávu. Dá se tady příjemné posedět. Za mě opravdu nejlepší solárko a už nikam jinam nepůjdu. Vzala jsem sem i kolegy z prace a všichni moc spokojeni. Pozdravujeme milou obsluhu. :)

Marina

Nově rekonstruované krásné prostory a moc milý a ochotný asistenti..😌❤ Moje úplně první návštěva solária a už jinam nejdu...😎💋 Všude krásně čisto, se vším vám poradí a kosmetika je 🔝❤💋

Simona

Všechny recenze zákazníků najdete na našem Facebooku ZDE.