OD 23. 7. NOVÉ TRUBICE VE VŠECH NAŠICH SOLÁRIÍCH

ZLEVŇUJEME CENY SOLÁRIÍ

Výrazně snižujeme ceny solárií pro všechny klienty, kteří se k nám chodí opalovat na více než 15 minut.

➡️ Nově můžete ušetřit až 170 Kč na každém vstupu.

➡️ Minuta opálení nad 15 minut stojí nově jen 12 Kč.

➡️ Nikdy nezaplatíte více než 400 Kč - ceny jsme zastropovali. Pokud dnes platíte za vstup do solária např. 570 Kč, nově vám naúčtujeme pouze 400 Kč.

➡️ V pracovních dnech mezi 8:00-13:00 dostanete ještě 15 % slevu z prvních 15 minut opalování.

➡️ Dopřejte si vyšší počet minut v soláriu za mnohem nižší ceny. S permanentkou je cena solária už od 8,33 Kč/min.

➡️ Rozšířili jsme počet solárií v našem studiu. Kapacita se zvýšila až o 45 %, čekací doba na solárium se zkrátila jen na cca 5-10 minut.

Pořiďte si permanentku a můžete ušetřit více, než třetinu z běžné ceny solária.
Při připočítaní bonusového kreditu zdarma stojí minuta opálení už od 8,33 Kč.

DopoLEVNE sleva 15%

Zastavte se u nás v pracovních dnech mezi 8:00 - 13:00 a my vám dáme na všechna solária až 15% slevu.

Snažíme se vyjít vstříc i maminkám na mateřské, důchodcům a zákazníkům, kteří do solária chodí místo obědové pauzy. Sleva platí pro úplně všechny - na jednorazový vstup i permanentky.

Dopoledne máme navíc volnější kapacitu solárií, takže nemusíte skoro vůbec čekat. 

Po opálení káva nebo osvěžující nápoj zdarma

Nechceme být jen běžné solárium, ale místo, kde zažijete opravdový relax. Po opálení už nemusíte utíkat do chladného počasí. Sedněte si u nás s přáteli a vychutnejte si lahodný nápoj úplně zadarmo.

A co všechno nabízíme? Skvělou kávu, domácí limonády, čaj z čerstvé máty nebo zázvoru, matcha tea, sodovku a další nápoje. Celkově si u nás můžete vybrat až z 30 horkých i studených nápojů.

Recenze zákazníků

Dnes jsem toto solární studio navštívila poprvé a můžu říct, že jsem neskutečně nadšená.😍 Solária jsou úplně nová, nádherné prostředí, zaměstnanci velice ochotní, zkrátka všechno na jedničku s hvězdičkou! 😊Určitě doporučuji všem! 🌟🌟🌟🌟🌟

Lucie

Holky, nejlepší solárko v Praze. Nikde jinde jsem se neopálila jak tady, je vidět, že se o to krásné starají. Už po pár minutách jsem hnědá jak jsem někde nebyla ani po několika návštěvách.

Úžasný personál, který se vším poradí a po každém opálení dostanete zdarma skvělou domácí limonádu nebo kávu. Dá se tady příjemné posedět. Za mě opravdu nejlepší solárko a už nikam jinam nepůjdu. Vzala jsem sem i kolegy z prace a všichni moc spokojeni. Pozdravujeme milou obsluhu. :)

Marina

Nově rekonstruované krásné prostory a moc milý a ochotný asistenti..😌❤ Moje úplně první návštěva solária a už jinam nejdu...😎💋 Všude krásně čisto, se vším vám poradí a kosmetika je 🔝❤💋

Simona

Všechny recenze zákazníků najdete na našem Facebooku ZDE.