V našem studiu lze platit hotově, kartou a nově také kartou Multi Pass, poukázkami Sodexo (Flexi Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Relax Pass), Edenred a Cadhoc.

Poukázky můžete využít k zaplacení solária, na malá balení krémů, betakaroten a nově vám je můžeme nahrát i přímo na opalovací kartu.

Pořiďte si opalovací kartu a můžete ušetřit ještě více.

Po opálení káva nebo osvěžující nápoj zdarma

Nechceme být jen běžné solárium, ale místo, kde zažijete opravdový relax. Po opálení už nemusíte utíkat do chladného počasí. Sedněte si u nás s přáteli a vychutnejte si lahodný nápoj úplně zadarmo.

A co všechno nabízíme? Skvělou kávu, domácí limonády, horké jablko a brusinky, čaj z čerstvé máty nebo zázvoru, matcha tea, sodovku a další nápoje. Celkově si u nás můžete vybrat až z 30 horkých i studených nápojů.

Za 39 Kč pak nabízíme svařené víno, čaj s rumem, nebo míchané koktejly.

Recenze zákazníků

Dnes jsem toto solární studio navštívila poprvé a můžu říct, že jsem neskutečně nadšená.😍 Solária jsou úplně nová, nádherné prostředí, zaměstnanci velice ochotní, zkrátka všechno na jedničku s hvězdičkou! 😊Určitě doporučuji všem! 🌟🌟🌟🌟🌟

Lucie

Holky, nejlepší solárko v Praze. Nikde jinde jsem se neopálila jak tady, je vidět, že se o to krásné starají. Už po pár minutách jsem hnědá jak jsem někde nebyla ani po několika návštěvách.

Úžasný personál, který se vším poradí a po každém opálení dostanete zdarma skvělou domácí limonádu nebo kávu. Dá se tady příjemné posedět. Za mě opravdu nejlepší solárko a už nikam jinam nepůjdu. Vzala jsem sem i kolegy z prace a všichni moc spokojeni. Pozdravujeme milou obsluhu. :)

Marina

Nově rekonstruované krásné prostory a moc milý a ochotný asistenti..😌❤ Moje úplně první návštěva solária a už jinam nejdu...😎💋 Všude krásně čisto, se vším vám poradí a kosmetika je 🔝❤💋

Simona

Všechny recenze zákazníků najdete na našem Facebooku ZDE.