Internetový obchod Stay Golden


Pečlivě jsme přemýšleli, čím bychom vám mohli usnadnit nákup dárků a vybrali jsme pro vás to nejlepší z našeho studia. Nepodceňte přípravu na letošní Vánoce a udělejte svým blízkým radost v podobě neomezeného opalování, dárkových poukazů nebo kvalitní kosmetiky. 

Platit můžete online kartou, bankovním převodem nebo hotově při vyzvednutí objednávky ve studiu.

Doprava je zdarma pro objednávky nad 1900 Kč. 


Vánoční akce na zlaté opalovací karty

Neomezené opalování na 1 měsíc

Zaplatíte pouze jeden a půl vstupu týdně  na nejoblíbenější americké solárium a další opalování máte zcela zdarma , na náš účet. POUKAZ NA NEOMEZENÉ OPALOVÁNÍ VÁM VYMĚNÍME PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ VE STUDIU ZA ZLATOU OPALOVACÍ KARTU Platnost karty je jeden měsíc od prvního použití, zálohový (vratný) poplatek za plastovou kartu je 200,- Kč. Akce platí do odvolání. 

3 500,00 Kč 3 900,00 Kč

Neomezené opalování na 2 měsíce

Zaplatíte pouze 1,2 vstupu týdně na nejoblíbenější americké solárium a další opalování máte zcela zdarma , na náš účet. POUKAZ NA NEOMEZENÉ OPALOVÁNÍ VÁM VYMĚNÍME PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ VE STUDIU ZA ZLATOU OPALOVACÍ KARTU Platnost karty je jeden měsíc od prvního použití, zálohový (vratný) poplatek za plastovou kartu je 200,- Kč. Akce platí do odvolání. 

5 980,00 Kč 7 800,00 Kč

Neomezené opalování na 4 měsíce

Zaplatíte pouze jeden vstup týdně na nejoblíbenější americké solárium a další opalování máte zcela zdarma , na náš účet. POUKAZ NA NEOMEZENÉ OPALOVÁNÍ VÁM VYMĚNÍME PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ VE STUDIU ZA ZLATOU OPALOVACÍ KARTU Platnost karty je jeden měsíc od prvního použití, zálohový (vratný) poplatek za plastovou kartu je 200,- Kč. Akce platí do odvolání. 

7 900,00 Kč 15 600,00 Kč


    Máte speciální přání? Neváhejte nám napsat!