GOLDEN SHOT – BETAKAROTENOVÝ BOOSTER s vysokým obsahem KOLAGENU, balení 10+2 ks

NOVINKA - AKCE 10+2

Získejte konečně nádhernou barvu opálení, kterou budete milovat! A to aniž byste se spálili. Představujeme vám nový GOLDEN SHOT – betakarotenový booster s koňskou dávkou kolagenu.

Získáte díky němu až o 40 % intenzivnější opálení a sametově hebkou pleť bez vrásek. Je ideální volbou také pro ty z vás, kteří se sluněním začínají a nechtějí se spálit, ale opálit.

Byli jsme osloveni výrobcem, abychom se na celém procesu vývoje Golden Shotu  podíleli. Beauty drink byl přímo testován na našich zaměstnancích ve Stay Golden a sami jsme mohli navrhnout jeho  dokonalé složení, aby opravdu fungovalo.

Vhodný je do solária i na sluníčko a je ideální volbou i pro ty, co se neradi natírají krémem. Získáte díky němu krásně opálenou čokoládovou pleť, která je navíc omlazena díky  5000 mg přírodního kolagenu přímo z ČR. Díky tomu je také skvělou alternativou ke kolagenovým nápojům, které běžně doma používáte.

GOLDEN SHOT s výjimečným složením nabízí:

  1. Extrémně silnou dávku betakarotenu pro rychlejší a krásné bronzové opálení bez oranžových odstínů.

  2. Až 5000 mg přírodního kolagenu pro hydrataci, jemnost a omlazení pokožky v jedné lahvičce.

  3. Ochranu proti spálení díky obsahu vitamínu A a aloe vera, které zabraňují nepříjemnému spálení, i u světlejšího fototypu pleti.

  4. Koenzym Q10 spolu s vitamíny C a E posilují imunitní systém, bojují s volnými radikály, regenerují buňky a účinkují proti stárnutí pleti.

  5. Efektivnější opálení – až o 40 % dlouhotrvající čokoládový odstín pokožky

Příchuť: Passion fruit1 490,00 Kč
124,17 Kč / 1 ks