GOLDEN SHOT – BETAKAROTENOVÝ BOOSTER S vysokým obsahem KOLAGENU, balení 20 ks na 40 dnů

NOVINKA - PODPORA OPÁLENÍ

Získejte tu nejzářivější opálenou pokožku a užijte si o 40 % rychlejší dobu opalování!

Výhodné balení je určeno na 40 dnů, tzn. konzumace jednoho shotu za dva dny. Vaše dávka zdraví je pak pouze 69 Kč denně. Jako bonus obdržíte prémiový opalovací krém značky Australian Gold v hodnotě 590 Kč.

Golden Shot = tajemství vašeho dokonalého, dlouhotrvajícího opálení a zdravé pokožky.

Tento výjimečný vitamínový booster byl pečlivě vyvinut s ohledem na vaše potřeby tak, aby vám poskytl veškeré potřebné vitamíny a doplňky pro dosažení okouzlujícího bronzového odstínu, aniž by zanechal nepřirozené oranžové tóny. Vyzkoušejte si tento magický elixír, který zaručuje zdravou a hydratovanou pokožku a až o 40 % rychlejší opálení s denní dávkou kolagenu (5000 mg na 60 ml).

GOLDEN SHOT SVÝM VÝJIMEČNÝM SLOŽENÍM NABÍZÍ:

1. Extrémně silnou dávku betakarotenu - koňskou dávku pro rychlejší a krásné bronzové opálení bez oranžových odstínů.

2. 5000 mg přírodního kolagenu - tj, denní dávku kolagenu, jedná se o vysoce koncentrované množství pro hydrataci, jemnost a omlazení pokožky v jedné lahvičce

3. Ochranu proti spálení - obsah vitamínu A & Aloe vera zabraňuje nepříjemnému spálení i u světlejšího fototypu pleti.

4. Koenzym Q10 – spolu s vitamíny C & E posiluje imunitní systém, bojuje s volnými radikály, regeneruje buňky a účinkuje proti stárnutí pleti.

5. Efektivnější opálení – až o 40 % dlouhotrvající čokoládový odstín pokožky

Golden Shot je vysoce a rychle vstřebatelný doplněk stravy díky obsaženým vitamínům a složkám z přírodních zdrojů. Při exkluzivní výrobě v České republice  - ve spolupráci s naším soláriem Stay Golden, je klíčovým faktorem důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Lahodná a osvěžující příchuť maracuje přináší svěžest a zajímavý prvek do vašeho opalovacího rituálu. Golden Shot je ideální volbou pro začínající i zkušené návštěvníky solárií, kteří touží po rychlém a krásném opálení, doplněném o hydratační a omlazující benefity pro pokožku. Beauty drink Golden Shot je skvělou alternativou ke kolagenovým nápojům, kterou si můžete vychutnat v pohodlí domova i přímo na soláriu.


2 760,00 Kč
138,00 Kč / 1 ks